Jesteśmy Ludźmi, Odkrywcami i Praktykami Biznesu z wieloletnim doświadczeniem biznesowym i trenerskim.

Pomagamy rozwijać umiejętności osobiste, kompetencje menadżerskie i przywódcze.
Towarzyszymy organizacjom i indywidualnym osobom w procesie rozwoju, wzmacniając to co najlepsze, ucząc i kierując zmianą.

Rozwijając ludzi, rozwijamy firmy.
W naszym portfolio posiadamy wiele projektów specjalnych.
Chętnie zrobimy coś specjalnego dla Ciebie.

Lubimy wyzwania. One czynią naszą pracę interesującą i motywują do działania.


OLGA RZYCKA:

Coach, trener, psycholog. Wykształcona na Uniwersytecie Jagiellońskim, kierunek psychologia stosowana. Posiada międzynarodowy certyfikat INTERNATIONAL COACH COMMUNITY ICC. Jest członkiem THE INTERNATIONAL ASSOCIATION OF COACHES. Doskonaliła swoje umiejętności zawodowe w czasie wielu szkoleń i kursach m.in.: „The Art and Science of Coaching” (Erickson College International, ICF), ICC Business Coaching, ICC Coaching, The Horse Assisted Professional Development, Zaawansowane Techniki Coachingowe (ICC), Certyfikacja Insights, Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej, Szkoła Trenerów i Konsultantów Zarządzania, Szkoła Psychoterapii Krótkoterminowej i in.
CZYTAJ WIĘCEJ...

Pasja, zaangażowanie i poczucie osobistej odpowiedzialności towarzyszą jej w każdej dziedzinie życia. Łatwość komunikacji pomaga w pracy zespołowej oraz skutecznym rozwiązywaniu sytuacji trudnych, zarówno grupowych jak i indywidualnych. W pracy z ludźmi jest skupiona na efektywności i osiąganiu wyznaczonych celów, w połączeniu z potrzebami, wartościami i dbałością o relacje międzyludzkie. Ciekawość wobec ludzi i świata sprawia, że unika rutyny i powtarzalności, a każdy projekt jest dla niej nowym i niepowtarzalnym wyzwaniem.

Realizowała projekty szkoleniowe i diagnostyczne m.in. dla: Kraft Foods, ULMA Construccion, Acar Development, Juwi Energia Odnawialna, US Pharmacia, Zelmer, Fischer, mBank, BNP Paribas/Fortis, Nycomed, Johnson and Johnson, Oxford, Jeronimo Martins, Novartis, ING Usługi Finansowe, ING Lease, Ascomp, mBank, WASKO, Rockwool, Atut i Atut Focus, Fiege, SGI Baltis, Sanofi Pasteur, Profi, Sygma Bank, QumakSecom, Merida, BGK, Pliva Pharmaceutical Company, PZU Życie, PZU S.A., BZWBK i inne.

Praktyka trenerska i coachingowa od 2005 r.
Pracuje również w języku angielskim.
Na swoim koncie ma 7 publikacji, więcej dowiesz się tutaj

FABRICE CARRIEU:

Na pierwszym miejscu PRAKTYK BIZNESU. Skuteczny, odpowiedzialny i ceniony menedżer z ponad 17 – letnim doświadczeniem i udokumentowanymi sukcesami w rozwoju organizacji. Solidny, dobry organizator, skuteczny w wyznaczaniu priorytetów i egzekwowaniu celów. TRENER UMIEJĘTNOŚCI MENADŻERSKICH I OPERACYJNYCH, rozwijania skuteczności i zwiększanie efektywności pracy. Przygotowuje procesy rozwojowe mające na celu budowanie świadomej i dojrzałej biznesowo kadry menedżerskiej oraz wdrożenie nowych menedżerów do organizacji. Posiada międzynarodowe doświadczenie menedżerskie (Francja, Czechy, Polska, Kolumbia), zarówno w pracy w centralach firm jak i w terenie.
CZYTAJ WIĘCEJ… 

Odpowiadał za 2500 pracowników i osiągał obroty na poziomie 400 milionów euro, przy wskaźniku Ebit na poziomie przekraczającym 10 milionów euro. Angażował się w rozwój swoich współpracowników (projekty AC/DC, coaching, procesy rozwojowe dla dyrektorów). Odpowiedzialny za 2500 osób, zatrudnionych na stanowiskach etatowych oraz 360 pracowników leasingowych podzielonych między 15 placówek. Umiejętnie wykorzystuje kompetencje menedżerskie w strategicznym zarządzaniu zespołem, również o rozproszonej strukturze.

Prowadził rozwój podległych mu struktur z jednoczesną optymalizacją ich rentowności. Odpowiadał za doskonalenie kadry w zakresie kompetencji z zarządzania hipermarketami oraz tworzeniem strategii. Prowadził szkolenia kadr menedżerskich w nowo otwartych sklepach. Autor efektywnych projektów wdrożeniowych dla menedżerów w sklepach.

Praktyka trenerska i coachingowa od 2008 r.
Pracuje także w języku: angielskim, francuskim, hiszpańskim.
Doświadczenie zdobywał w: Intermarche, Carrefour, Metro Group (Real), Auchan, BNP Paribas, Astellas Pharma, Pandora, 5aSec.